Hakkımızda

Super Yapi Urunleri Ltd. Sti. 1995 yilinda Meryem BAYINDIR ve Risalettin BAYINDIR tarafindan kurulmustur. 1997 yilindan bu yana Ankara Ruzgarli Hamit Kaplan sokaktaki magazada sihhi tesisat, pompa, hidrofor, teknik malzeme satisi yapmaktadir.

Firmamız 5000 çeşit ürünü mağazadan satış ile müşterilerin hizmetine sunmaktadır. Süper Yapı Ürünleri Ltd. Şti. Endüstri Malzemeleri ve otomatik kontrol sistemleri, fabrika malzemeleri, teknik malzeme, endüstriyel malzeme, fittings, vanalar, pompalar, sıhhi tesisat malzemeleri, yangın söndürme sistemleri, buhar sistemleri, akış kontrol sistemleri, doğalgaz valfleri ve bağlantı elemanları, atık su sistemleri, ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri malzemeleri, altyapı sistemleri, paslanmaz malzemeler, borular, hırdavat, kaynak malzemeleri, Kodsan, Caleffi, E.C.A, Vesbo, Duyar, Sumak, Star Pomca, Borusan, Haymak, Domak, Pakkens, Paktermo, Wilo, Dab, ve daha birçok kaliteli ürünün bayiliğini elinde bulunduran firmamız, teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek, müşterilerine internet yoluyla bilgi vererek, aranılan malzemelerin kolayca temin edilmesini sağlayarak inşaat sektörüne hizmet vermektedir.

Kurucuları ve firma personeli uzun yıllardır içinde bulundukları Ankara Rüzğarlı piyasasından yetişmiş konusunun uzmanı deneyimli kişilerdir.

Müşterilerine beklediklerinden daha kaliteli, ilkeli ve hızlı hizmet veren bir organizasyona sahiptir. Firma müşterileriyle uzun vadeli, güvene dayalı bir iş ilişkisi içinde olmayı önemsemektedir.

Konuşmayı Başlat
1
Canlı Destek
Merhaba
Yardımcı Olabilir miyim?
Powered by