REGEN 1 JP JET PAKET HİDROFOR 4 KAT 8 DAİRE


0,75 KW

1 HP

9 MT EMİŞ

1″ GİRİŞ ÇIKIŞ

 1.000,00

Regen AT serisi paket hidraforlar  sessiz çalışmasından dolayı, temiz su temininde, villa ve yazlıklarda, 5 kat 12 daireye kadar olan binalarda kullanıma uygundur.Ekonomik, uzun ömürlü ve enerji tasarrufu yapabilen yeni seri sessiz paket hidraforlarımız, döküm gövdeye sahip olduğu için tesisat ağırlığını üzerine alabilir ve deforme olmaya karşı dayanıklıdır.

Hidroforunuz kendisiyle aynı seviyeden yada üst koddan emiş yapıyorsa emiş hattında çekvalf kullanmanız geremektedir. Ayrıcı hidroforun basma hattında da mutlaka çekvaf kullanılmalıdır.

Hidroforunuz kendi seviyesinin altında yani eksi koddan emiş yapıyorsa hava yapmaması için mutlaka klape kullanılmalıdır.

Hidroforunuzun emiş anında suda oluşan pisliklerden zarar görmemesi için pislik tutucu kullanılmalıdır. Depo veya kuyunuzda su bittiğinde hidroforunuzun otomatik olarak durması için seviye flatörü kullanmanız gerekmektedir. Su seviye flatörü sadece tank veya küreli modellerde kullanılır hidromatlı hidroforlarda flatör kullanmaya gerek yoktur.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “REGEN 1 JP JET PAKET HİDROFOR 4 KAT 8 DAİRE”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
error: Bilgi Almak İçin Lütfen Arayın: Telefon: 0 (312) 311 74 26 cep/whapsapp : 0 (545) 619 36 19
Konuşmayı Başlat
1
Canlı Destek
Merhaba
Yardımcı Olabilir miyim?