-40%

135 Filtre Kabı 072 Y 50 Micron Su Filtresi 3/4″


 106,91  178,26

3/4″ – 135 Tip Filtre
İmalat çeşitlerimiz arasında Kod 135  adıyla anılan bu kabın 1/2”, 3/4″ giriş çıkış olarak mevcuttur. Bu filtre kabı evlerde ve işyerlerinde sayaç su girişi öncesine takılabileceği gibi çamaşır,bulaşık makinası, su ısıtıcıları, oto yıkama makinaları, güneş enerji sistemleri ve  çay kazanlarının su girişlerine kolayca monte edilir. Kartuşu sudaki partikülleri ve kum tanelerini  filtre eder. İstenirse kartuşun içine siliphos konulabilir. Sudan başka MOTORİN süzmede filtre eder.

Kartuş 072 Y
Yıkanabilir kartuş:Bu kartuşlar kum, partekül ve tortu gibi maddeleri tutma amaçlıdır. Bu kartuşun gözenekleri tıkandığı taktirde yıkanarak tekrar kullanılır.

Kartuş 072 Y Siliphos
Kimyasal Sistem (Aşılama) Su sistemlerini Kireç ve Korozyona karşı korumanın ekonomik yoludur. Bu sistemde cam görünümünde Polifostat Silikat küreleri ve Dispenserler vardır. Siliphos kireçlenmeyi önlemekte ve korozyonu durdurmaktadır. Siliphos içinde bulunan fosfat ve silikat sayesinde metal yüzeylerde ince  bir film Meydana getirmekte ve kirecin tutunarak KIŞIR tabakası meydana getirmesini önlemektedir. Siliphos %100 aktif maddeden oluşur; İçme ve kullanma sularında kullanılabilmektedir. Kabın içinde bu madde çok az eksilir, eksilen kısım yılda bir-iki  defa tamamlanır.

0 Adet Yoruma Göre Puanlanmıştır

0.0 overall
0
0
0
0
0

“135 Filtre Kabı 072 Y 50 Micron Su Filtresi 3/4″” Ürününe İlk Yorumu Sen Ekle

Henüz Yorum Yok

SHOPPING CART

close